MÁME VÍTĚZE SOUTĚŽE NA SVATEBNÍCH DNECH V CLARIONU

Během Vaší návštěvy našeho stánku AP Fotostudio – Svatební foto + video na svatebních dnech v Clarion Congress Hotel Prague v lednu 2016 jste se mohli zúčastnit naší soutěže o focení ve studiu nebo v exteriéru zdarma. Celkem si s námi letos zasoutěžilo více jak 260 návštěvníků – nevěst. Dnes v poledních hodinách za účasti svědků vylosoval fotograf Zdeněk Krejcar vítěze naší soutěže. Vítězkou se stala slečna Dominika Ferklová. Svatbu plánuje letos na Karlštejně. Vítězce gratulujeme a budeme jí kontaktovat a domluvíme se na předání výhry a její realizaci. Ostatním, kteří nevyhráli děkujeme za účast a věříme, že se uvidíme při příležitosti  Vašeho svatebního dne.


15-16.01.2016 – SAVE THE DATE

Ve dnech 15-16.01.2016 proběhnou za naší účasti Svatební dny v Clarion Congress Hotel Prague. Prezentujeme zde naší svatební tvorbu jak fotografií tak videa. Těšíme se na vaší návštěvu na našem stánku č. 45


AP WORKSHOP JEŠÍN 2015

V sobotu 24.10.2015 a neděli 25.10.2015 proběhl 2 denní fotografický workshop v pořadatelské taktovce AP FOTOSTUDIA.  Je to naše tradice takové akce 1 x ročně pořádat. Jsme rádi za hojnou účast a věříme, že si fotografové přišli na své i letos, což nám jejich bezprostřední reakce potvrzují. Letošní ročník byl zaměřen na fashion a glamour a situován do specializovaného ateliéru Gabriely Kleinové v Ješíně a na externích lokacích. Musíme poděkovat skvělé práci modelek Radce, Katce, Heleně a Oksaně a vyjímečný dík make-up artist Lindě Chudomelové. Výsledné fotografie najdete na našich facebookovských stránkách nebo náhledy níže zde. Věříme, že se k nám příště také přidáte. Další běh chystáme na konci jara, máte se myslím už teď na co těšit.

 

_1 (1 of 1) IMG_8603 IMG_8629 IMG_8671 IMG_8731 IMG_8860 IMG_8876 IMG_8883 IMG_8924 IMG_8968 IMG_9006 IMG_9039 IMG_9095_bw IMG_9145 IMG_9162 IMG_9186 IMG_9225 IMG_9237


Slavnostní galavečer MISS FACE 2015

Jako partneři soutěže jsme se zúčastnili finálového galavečera MISS FACE 2015. Vzhledem k tomu, že jsme měli možnost finalistky poznat lépe na předchozích akcích v roli fotografů, produkčních a kameramanů, bylo pro nás těžké jako součást odbroné poroty hlasovat pro první tři místa. Ať už jsme hlasovali pro kteroukoliv z krásných finalistek, můžeme se s výběrem celé poroty ztotožnit. Gratulujeme MISS FACE 2015 Barboře Hamplové, 1. VICEMISS Monice Vaculíkové, 2. VICEMISS Natálii Myslíkové a MISS FACE INTERNET Veronice Thielové.
Jsme rádi, že jsme mohli být letos součástí teamu MISS FACE a věříme, že vítězky uspějí i v zahraničních soutěžích, na kterých budou zastupovat ČR.SPOLUPRÁCE AP S EFOTOKNIHY.CZ

Navazujeme oboustranou spolupráci s portálem http://www.efotoknihy.cz. Objednat je můžete od nás nebo přímo na portále. Zadáním našeho slevového kódu dostanete slevu 18% z celkové ceny objednávky.  Náš slevový kód je EXFKGG2R5 , můžete jej použít opakovaně na libovolný počet zakázek. Výhodnost jistě ověříte sami, my ručíme za velmi kvalitní tisk a považujeme efotoknihy za našeho dlouhodobého partnera v této oblasti.


NOVĚ EXTERIÉROVÉ FOCENÍ BY APFOTOSTUDIO

Postupně rozšiřujeme portfolio našich služeb. Aktuálně jsme do naší nabídky zařadili EXTERIÉROVÉ FOCENÍ . Věříme, že nabídka tohoto focení po rodiny s dětmi, páry, portréty a těhotenské fotografie se stane stejně oblíbená, jako ateliérové focení ve studiu.

Těšíme se na Vás.


NOVĚ BOUDOIR FOCENÍ BY AP FOTOSTUDIO

Postupně rozšiřujeme portfolio našich služeb. Aktuálně jsme do naší nabídky zařadili BOUDOIR FOCENÍ. Boudoir fotografie jsou fotografie ženské krásy a smyslnosti bez nutného odhalení těla a prvoplánovaného vystavení nahoty. Tyto fotografie mluví o vás, vaší náladě, povaze, duši, pocitech a  nikoliv jen o vašem těle.

Těšíme se na Vás.


Eliška Bučková pro nadaci ANABEL v AP FOTOSTUDIO

Eliška Bučková s Nadací Anabell – pomoc lidem s poruchami příjmu potravy (anorexie a bulimie) za podpory AP FOTOSTUDIA točila reklamní spot. Hlavním cílem toho projektu celého je informovat o existenci Anabell a v té souvislosti o možnostech pomoci. Že na to nemocná nemusí být sama. Že existuje tolik důležitý anonymní korespondenční kurz atd. Bez „pomoci“ médií je a bude boj s poruchami příjmu potravy stále trnitý…

Za AP jsme rádi, že se tento projekt točil právě u nás.